Menu
Životopis
Môj denník Hlody ... (Ch. B. Ch.)
Mini Foto Galérie
Diskusia (kniha návštev)
Komunikačné centrum
Zaujímavé linky
Cestopis
Kontakt
E-mail: maros@sevcik.sk
ICQ: ICQ Status 309065393
MSN: maros.sevcik@atlas.sk
Skype: maros.sevcik
Obrázok z galérie
Vstúpte
Spriaznené weby
www.EĽRO.sk
www.miniweb.sk
www.gendzo.sk
Ikona
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMS.gif”></a>”
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMSt.gif”></a>”
Reklama

ATLANTIS
Profesionálny web hosting s PHP, MySQL, e-mail hosting, registrácia domén

Hlasujte, prosím:
Hlasujte za túto stránku v TOP 100, prosím
Veľké oko :-)
Návštevy doteraz:
Návštevy aktuálne:

Kalendár tvrdí: ... toto sa stalo v 2005. februári nášho letopočtu ...
Z Južnej Ameriky - 27. február 2005 -
Pohľad na Santiago de Chile z kopca Ceroo san CristobalNaša cestovateľská minivýprava (Ľubka a Ivo) sa z potuliek po Južnej Amerike šťastne vrátila domov už minulý týždeň. Posledne som ich ešte situoval do Bolívie. Medzi časom však stihli prejsť cez Machu Picchu v Peru a Čile opäť do Argentínskeho Buenos Aires, kde si stopli lietadlo do Španielskeho Madridu a tam do Švajčiarskeho Zurichu. Z ich ciest máme zatiaľ 2 nové fotky (konkrétne zo Santiago de Chile) a v zálohe aj ďalšie pokračovanie cestopisu, ktoré sa mi snáď podarí uverejniť v dohľadnej dobe.
Peter Bondra - 27. február 2005 -
HK Tatravagónka ŠKP PopradRozhodol sa, že tohoročnú hokejovú sezónu dohrá v tom pre neho najlepšom klube - vo svojej vlastnej rodine. Peter Bondra - ďakujem Vám za tých 6 zápasov v drese HK Tatravagónka ŠKP Poprad. Verím, že nie úplne posledných.
Načrime do histórie ... - 26. február 2005 -
... a vďaka PhDr. Nore Baráthovej a nie až tak stratenému obsahu Kežmarskej kroniky si prečítajme čo-to o II. ročníku EĽRO.
SuperStar - 26. február 2005 -
Vypadávajúci zo SuperStar pre budúci týždeň je takmer jasný. Nadal, Verdasco, Lopez a Costa opustia NTC s dlhými nosmi. Naši DaviCupový reprezentanti Hrbatý, Beck, Mertiňák a Čapkovič pôjdu ďalej až k finále.
Publikum sa tak Samo rozhodlo :-)
Kalendár - 25. február 2005 -
Na tom na stene sú 3 poháre vína, vo mne takmer 2 fľaše vína a v starom kalendári ...
23.6.2003 (pondelok) = vykázať výkaz práce (a zasa nemať čas pracovať)
24.6.2003 (utorok) = že by Žilina ? - opýtať sa na preregistráciu domén
25.6.2003 (streda) = overiť s EuroWebom možnosť pripojiť Štúrák na aDSL
26.6.2003 (štvrtok) = 19:00 (predbežne) - stretávka Mobil.sk - Cafe ST OnLine
27.6.2003 (piatok) = výplata ? - pýtať Dph za mobil, cesťáky za Za, prachy za matičky pre Štúrák, 500 Sk za grafiky na web
28.6.2003 (sobota) = ozvať sa Mišovi, chľastať aj s Majom
29.6.2003 (nedeľa) = F1 GP Európy
30.6.2003 (pondelok) = 17:00 - bedminton
... tekuté spomienky
Kežmarské cechy - 24. február 2005 -
Na www.EĽRO.sk vyšli informácie o Kežmarských cechoch, ktoré mi poskytla PhDr. Nora Baráthová (ďakujem). Berte to ako prológ k ďalším informáciám o EĽRO / THĽR a Kežmarku.
Summit - 24. február 2005 -
Dnes bol v Bratislave summit Bush vs. Putin. Ale stojí za to o tých dvoch vôbec písať ? Veru nie !
THĽR - 23. február 2005 -
Viete, čo je THĽR ? Aký je jeho vzťah k EĽRO ? Či Bratislava kradla ? Čo s tým všetkým má Washington ? Na koľko vyjde Lúčnica ? Aká môže byť v praxi Rómska podnikavosť ? ...
Nie len na tieto otázky budete už v najbližších dňoch môcť nachádzať odpovede. To všetko vďaka nezištnej podpore PhDr. Nory Baráthovej a vďaka stránkam www.EĽRO.sk
Svetlo - 22. február 2005 -
Kedysi kdesi ktosi vraj povedal: Budiž svetlo. Musel mať obrovské šťastie, lebo elektrikári už mali naťahané drôty. Alebo to boli mníšky, čo ušetrili pár sviečok aj pre iné použitie ?
Pre mňa je pointa v tom, že konečne som dnes odchádzal z roboty za denného svetla (že som prišiel za tmy je vedľajšie). No nebude to ešte predlžovaním dní za pomaly nadchádzajúcej jari.
www.EĽRO.sk - 22. február 2005 -
www.EĽRO.skZanedbávanie jedných stránok môže s trochou šťastia priniesť čas na rozvoj stránok iných. Či sa mi darí prebúdzať k životu svoje stránky o medzinárodnom festivale remesiel - Európske ľudové remeslo (konávaného v Kežmarku), sa môžete priebežne presviedčať na stránkach projektu www.EĽRO.sk.
Priebežne sa presviedča aj pani PhDr. Nora Baráthová. Verím, že sa už čoskoro dočkáme aj príspevkov o EĽRO priamo od nej.
Bejvávalo - 18. február 2005 -
Než mi zíde na um čosi rozumnejšie, zalistujem si v starom kalendári:
16.6.2003 (pondelok) = info od Po/BB, či alternatívne hodiny dávajú aj do predfaktúr
17.6.2003 (utorok) = 1CH s vodičákom na vysokozdvižný vozík pre Metro
18.6.2003 (streda) = 17:00 - ísť zahrať s Ivou bedminton
19.6.2003 (štvrtok) = po víno do OneTwoSold
20.6.2003 (piatok) = 9:00 - človek z InterWay - ohľadne nového webu
21.6.2003 (sobota) = nočné inventúry v Kauflandoch
22.6.2003 (nedeľa) = chata u Vierky
SAP - 17. február 2005 -
Nevieš čo so sebou ? Ale vieš, čo so SAPom ?
Ak si trúfaš na pozíciu SAP - konzultant logistiky alebo pozíciu SAP - project manager, daj o sebe vedieť. Alebo si priamo vytýč smer JobKompasom.
aniPUTINaniBUSH - 17. február 2005 -
Jedným veľkým bielym X prečiarknem Vladimíra V. P., druhým malým bielym X (ani len veľké biele X si odo mňa nezaslúži) Georga W. B..
Snáď si tie X ich snajpri nepomýlia s terčom.
Choreograf - 12. február 2005 -
„Pribaletil“ k nám do školy rovno po škole. Učil nás dejepis a snažil sa nás naučiť aj rozmýšľať. Učí ich doteraz. A popri tom tancuje. A v telocvični pod basketbalovými košmi robí choreografiu pre SuperStar. Pán Petr Horáček.
Valentínska predpríprava - 11. február 2005 -
Máte možnosť zabaliť niekoho do vatičky, či si ho obviazať ružovou mašľou. Máte možnosť srdiečka zaliať čokoládovou polevou či inou glazúrou. Máte možnosť ... Nemáte možnosť - obchodníci si už „sviatok“ Valentína nepustia (rovnako ako Vianoce, Veľkú Noc ...).
Prekvapenie s glazúrou nám uštedrilo aj počasie. V zime by som očakával sneh no ono pršalo. Pršalo a dážď primŕzal na chodníkoch i autách ako glazúra ... Predvalentínska príprava ?
Vírusy - 11. február 2005 -
Lieky prestávajú liečiť - začínajú dokonca škodiť a ľudstvo stále viac a viac trpí rôznymi alergiami. Antivírové programi tiež prestávajú liečiť - začínajú dokonca počítačové vírusy priamo spúšťať.
Že by nám pomohol už len horúci čaj s rumom ?
EĽRO - 9. február 2005 -
www.EĽRO.skKto Vám dá dnes na výber ? Nehádajte - som to aj ja.
Môžete si vybrať, či navštívite oficiálne stránky Medzinárodného festivalu remesiel Európske ľudové remeslo v Kežmarku, alebo budete sledovať moje www.EĽRO.sk.
Ak chcete pomôcť s ich vznikom, Vaše nápady sú vítané.
Predpoveď počasia - 8. február 2005 -
Vonku je „kapánek“ kosa, tak na zahriatie pár dní z predvlaňajšieho júna:
9.6.2003 (pondelok) = 10:30 - predstavenie ADSL od ST
10.6.2003 (utorok) = s bicyklom do servisu
11.6.2003 (streda) = info externým servrom o strediska.txt
12.6.2003 (štvrtok) = pripraviť fotodokumentáciu
13.6.2003 (piatok) = zrušiť MaxAgent
14.6.2003 (sobota) = Ilďo v Poprade
15.6.2003 (nedeľa) = dohodnúť si ešte dnes nočnú
VÚC Spiš - 8. február 2005 -
SpišMali by sme vlastné hory. Mali by sme vlastný raj. Mali by sme vlastný hrad. Mali by sme vlastné hlavné mesto. Mali by sme vlastného ex-trénera na vlastnom tróne. Mali by sme pravidelného víťaza vo vlastnej hokejovej lige. Mali by sme vlastné trhy remesiel. Mali by sme ...
Budeme mať vlastný VÚC Spiš ?
Mladé víno - 8. február 2005 -
Mladé ženy nás držia pri živote. Postačí im na to mladé víno ? Okoštujem (Muškát moravský, Modrý Portugal a Tramín červený z Vinotéky Peter Podola) a dám vedieť :-)
Praha - 4. február 2005 -
PrahaSychravé skoré ráno. Vlak končí svoju púť o 5:37. Na Hlavním nádraží začína život. Rozospaté tváre sa pomaličky tmolia do svojich zamestnaní a cestou zdržujú pri stánkoch s novinami. Bezdomovcom začína ďaľší bezútešný deň. Metro prichádza so železnou pravideľnosťou. Dážď so snehom padá za golier zúfalcom prechádzajúcim sa dole Václavským náměstím. Tiché uličky pri Staroměstskom náměstí v skorom ráne zívajú ústami prevádzkárov, pripravujúcich sa na nový deň. Ešte niet turistov, ktorým by sa Orloj predvádzal. Smerové šípky ku Karlovmu mostu sa strácajú v šere nového rána. Chrípka si vyberá svoje nové obete ...
Na stovežatú - Prahu - môžte mať rôzne spomienky. Napríklad fotografie vo fotogalérii.
Reality šou - 3. február 2005 -
Celému Slovensku stále šibe (čo si klamať, tiež som malým kúskom Slovenska). Zo všetkých strán na nás útočia reality šou (miliónový tanec, dvojmiliónový Mojsejovci, SuperStar ...). Čo už s faktom, že všetky majú od reality rovnako ďaleko ako od šou. Aspoň že sa konečne dozvedáme pravdu o miliónových dievčatách :-)
Ne/Objavili Ameriku - 1. február 2005 -
Od hlavných správ v telke by sa očakávali aktuálne informácie. Jedna informácia tam odznela - moja Alma Mater uznáva od plnoletých študentov ich vlastné ospravedlnenky. To sa tam ale dialo už za našej éry pri našom profesorovi. Paľkovízia zasa raz objavila Ameriku.
Ameriku však neobjavia potencionálni návštevníci Bratislavského koncertu kapely Rammstein. Napriek pretrvávajúcemu predaju lístkov avizovaný koncert v Inchebe nebude - Ďurko a Vladko zariadili.
Zíde z očí ... - 1. február 2005 -
... zíde z mysle. Toho sa asi zľakla Zuzanka Plhákovie a tak sa po čase opäť sebazviditeľnila návratom do modrého politického košiara.
Obráťme list - 1. február 2005 -
Mám na mysli ten v kalendári, veď už pár hodín je február. Tak namiesto fotky plných regálov vínnej pivnice tam mám fotku plných pohárov vína. A keď už „bantujem“ s kalendármi, tak si zalistujem aj v tom spomienkovom:
1.6.2003 (nedeľa) = F1 - GP Monte Carlo
2.6.2003 (pondelok) = urobiť *.pdf výstup Hromadného príkazu na úhradu pre Ss2004
3.6.2003 (utorok) = pýtať požiadavku na servre a stanice - info strediskám
4.6.2003 (streda) = dať na web Kaufland - najmä pre Nr a Po
5.6.2003 (štvrtok) = dať urobiť mapy na web aj s Trnavou - pridať ju aj do menu
6.6.2003 (piatok) = splatná VISA
7.6.2003 (sobota) = 14:00 - fotiť Aďkin / Robiho sobáš
8.6.2003 (nedeľa) = 4:00 - začína akcia Daidalos