Menu
CV
Môj denník (blog ?) Hlody ... (Ch. B. Ch.)
Mini Foto Galérie
Diskusia (kniha návštev)
Komunikačné centrum
Zaujímavé linky
Cestopis - Južná Amerika
Minibottles - zbierka
Chata Mlynčeky
Drevorezba
Starinky :-)
31.10. - NAJnovší článok (Protest song)
31.10. - Hlody (Ch. B. Ch.) - nové vtipy
28.10. - Minibottles 27 - nová minifľaštička (víno Cour de Méditerranée)
27.10. - Vysoké Tatry - nové videá (Solisko 1 a Lomnický štít 1, 2 a 3 - východ slnka)
25.10. - Maroš Ševčík - doplnené info
25.10. - Galéria Autá a motorky 13 - opravené popisy
25.10. - NAJnovší článok (A predsa sa točí :-))
16.10. - Mazda 323 - fotky
16.10. - Študentský servis - Registrácia záujemcov o prácu
16.10. - Študentský servis - Práca v Anglicku
16.10. - Študentský servis - english info (doplnení "business partners")
16.10. - Študentský servis - O nás (doplnení partneri)
9.10. - In vino veritas - upravené linky (Zlatý Strapec - Viničky, Vinárstvo Trnovec)
Vyhľadaj
 
Web sevcik.sk
Kontakt
E-mail: maros@sevcik.sk
ICQ: ICQ Status 309065393
MSN: maros.sevcik@atlas.sk
Skype: maros.sevcik
Obrázok z galérie
Vstúpte
Spriaznené weby
Európske ľudové remeslo
www.miniweb.sk
NAJ . Ten NAJsampodivnejší Zhluk Písmeniek v Doméne, Aký Si Len Viete Predstaviť . sk
www.gendzo.sk
Jan K. Myšľanov
Welcome to portal vazan.blogspot.com
SSaM - Sdružení Sběratelů alkoholových Miniatur
Slovenskedovolenky.sk - chaty, chalupy, penzióny, hotely, kúpele
Ikona
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMS.gif”></a>”
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMSt.gif”></a>”
ReklamaKvetinová pošta - urobte radosť svojim blízkym
ATLANTIS
Profesionálny web hosting s PHP, MySQL, e-mail hosting, registrácia domén

Veľké oko :-)
Návštevy doteraz:
Návštevy aktuálne:
blog
Kalendár tvrdí: ... toto sa stalo v 2007. októbri nášho letopočtu ...
Pochválim sa - 31. október 2007 -
mazdaMusím sa pochváliť, už pár hodín mám nového "robinsona".
Ešte pár úkonov ako PZP (povinne zmluvné poistenie) či prepis na DI (dopravný inšpektorát) - nech žije skratkovitá byrokracia - a potom už len potešujúce veci ako nafotenie, prihlásenie sa do klubu ...
Solisko - 27. október 2007 -
Ďalšie video z Vysokých Tatier. Len tak, zo spomienky na príjemné chvíle s príjemnými ľuďmi na príjemnom mieste:
Invex 2007 - 26. október 2007 -
Dnes som sa konečne dostal do Brna na Invex. Mohol som si ušetriť cestu. Invex rapídne upadá (nie že by som sa mal možnosť niekedy v minulosti presvedčiť o jeho kvalitách, ale referencie boli viac než dobré), čochvíľa dobehne náš Cofax (ktorý bol zrušený, ak sa dobre pamätám, už pred pár rokmi).
Oplatilo sa tam ísť leda ak kvôli hosteskám (aj našim, no a ja blbec som nechal fotoaparát doma), niektoré boli lepšie než na autosalóne.
Karma - 23. október 2007 -
Keď ste na blogu sme, niektoré články sú viac než karmy hodné ...
Dubový stôl - 22. október 2007 -
Finlandia - minibottlesMá Ron Dennis, šéf stajne Vodafone McLaren Mercedes, vo svojej pracovni dubový stôl ? Už asi nie, bo ho určite musel rozbiť, keď si oň od včera trieska hlavu.
Tak ukážkovo dobabrať túto sezónu v F1, ako sa to podarilo jeho stajni i obom jeho pilotom (Lewis Hamilton a Fernando Alonso), či už v špionážnej afére s Ferrari, či vo vzťahoch medzi sebou ... Bude (budú) mať teda ešte hodne dlho na čo spomínať.
Spomínať (ale v dobrom) bude určite aj oficiálny dovozca fínskej vodky Finlandia do Brazílie. Snáď Kimi Räikkönen svoj zaslúžený titul majstra sveta patrične oslávil. Gratulujem.
Služby pod psa - 22. október 2007 -
parná lokomotívaNejaký chudáčik z vedenia by mohol povedať, že im stále len ktosi hádže "klacky pod nohy" a pri tom im na koľaje nejakí smradi hádžu len bicykle, alebo sa tam hádžu samovrahovia. Prosím, nerobte ani jedno, ani druhé.
Ich služby sú totiž aj tak dosť pod psa. Mať ešte svoje staré auto, alebo konečne opäť existovať letecká linka z Blavy do Popradu, na vnútroštátnu železničnú dopravu by som sa z vysoka vykašľal. Vozeň prvej triedy, ktorý viezol v piatok moju ctenú prdel v rýchliku Chopok, bol divný už na prvý pohľad z vonka - celý posprejovaný, možno aj jeho vek zodpovedal môjmu ... Dnu tiež nič moc - natrhané papieriky na dlážke v kupé, špinavá chodbička, o toaletách ani nehovoriac, opadávajúce hliníkové (je to hliník ?) tesniace lišty (či akú to má funkciu) z okien, presedené sedadlá, chýbajúce závesy (a kto vie čo všetko ešte by malo v 1 na železnici byť) ... Sťažnosť na dopravcu sme na radu sprievodcu (jediný pozitívny prvok môjho piatkového kontaktu so Železničnou spoločnosťou Slovensko) spísali už priamo vo vlaku medzi väčšinou cestujúcich, snáď ju teda v Košiciach aj niekomu kompetentnému (ak takí v piatok večer na stanici ešte sú) dali. Ja som stažnosť podal ešte aj dnes e-mailom a pýtam sa aj právnikov, či len "hrach na stenu" nehádžem. V nedeľu som sa železnicou ešte vrátil (viete, že spamujú aj po hláseniach o aktuálnej zastávke vlaku ?), ale príliš skoro teda opakovanie zážitku neprosím, fakt už opäť budem musieť kúpiť nejaké auto.
Aspoň že tá chata v Štôle stála za to (vonku na ohni sa varí guláš, do toho padajú veľké snehové vločky a udržiava sa pitný režim) ...
Foter národa - 17. október 2007 -
Hybajte dnes o 10:00 pred NRSR všetci manifestovať proti klerofašizmu. Aj ja by som prišiel, ale pracujem.
Meniny - 17. október 2007 -
Dnes má "Malina" meniny. Povedal by som jej [egíz šégedre], ale
a) nie som si istý, či to znamená to, čo si myslím, že to znamená
b) nemám šajn, ako sa to správne píše
c) nehodlám vyostrovať ani riešiť údajné slovensko-uhorsko-maďarské spory
EČV - 16. október 2007 -
Jaguar X-typeAko som šliapal po schodoch na 1. poschodie, cez okná som videl na parkovisko. Na EČV tamojších áut boli najčastejšie číselné kombinácie 111, 333, 555, 999 ... Vysvetlenie je extrémne ľahké a predsa také zarážajúce - bol som na Kopčianskej (pre Blavy neznalých, na Dopravnom inšpektoráte) definitívne potvrdiť predaj robinsona (a rozlúčiť sa s ním) jeho prepisom na nového majiteľa.
Od pondelka (bolo to len včera a ako sa mi to zdá dávno) deriem lavice v MHD. Kúpil som si síce mesačnú električenku, ale už teraz cítim potrebu kúpiť si nové auto. Že by som si konečne doprial môj vysnívaný jaguar ?
Zmena je život - 16. október 2007 -
Úprimne by ma zaujímalo, medzi kým všetkým tie prieskumy robia ? Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Víchrica v Tatrách - 13. október 2007 -
Vysoké Tatry po víchriciVysokými Tatrami opäť fučí silnejší vietor, než je zdravé.
Že by to chcelo zasa nové fotky či videá ?
Alkoholické výlety ? - 13. október 2007 -
Do Česka v poslednej dobe chodievam len pracovne (burza SSaM bola už dávno a najbližšia sa očakáva až v novembri) a tento týždeň nebol výnimkou. Výnimkou bolo len to, že cieľom nebola Praha ale Južná Morava. Mal som také malé neskromné želanie, že k záujmu o slovenské vína doplním praktické ochutnávky toho moravského. Aj som doplnil, ale vína nesúce značku hotela, zatieňujúc tým jeho pravý pôvod, nejak extrémne nemusím ...
Asi sa k zaháňaniu smädu budem musieť vrátiť do Prahy, okrem dobrého piva sa im tam po Vltave promenáduje aj Johnnie Walker Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-):
Posledná šanca - 9. október 2007 -
Mazda 323 na predajChcete mazdu 323 ? Máte poslednú šancu preplatiť jej budúceho majiteľa Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Jaguar klub - 9. október 2007 -
Jaguar type ENa takejto akcii sa raz (aspoň raz) chcem aj ja aktívne zúčastniť.
Skipark MHK Kežmarok - 7. október 2007 -
Fanklub Skipark MHK Kežmarok :-)Prišli sme, videli sme (a boli sme videní), zvíťazili sme.
Teda, my Kežmarčania a nie oni Popradčania (aj keď kežmarskými rodákmi sme takmer všetci). V piatok minulý týždeň, v 9. kole hokejovej extraligy, sme sa boli na zápas Skipark MHK Kežmarok vs. HK AquaCity ŠKP Poprad pozrieť aj osobne. A že sme sa na preplnených tribúnach nestratili svedčí aj táto fotka C tribúny kežmarského zimáku (mini-fanklub hľadajte v 2. a 3. rade odvrchu, z ľavej strany, okolo kežmarského dresu).
Cyklosezóna - 6. október 2007 -
požičovňa bicyklov na Chate pod RysmiDnes sa všetci, ktorí aspoň občas so serióznym úmyslom vysadnú na bicykel, lúčili na Národnom velodróme Vlastimila Ružičku so sezónou. Mnohí sa, hoc nahlas sa o tom radšej nehovorí, lúčili aj so samotným cyklistickým štadiónom. Život letí dopredu ako splašený kôň a radní rozhodli, že cyklistika ustúpi populárnejším športom ako sú hokej a futbal ...
Hokejový štadión potrebujeme, keď už teda budeme aj u nás hostiť majstrovstvá sveta v hokeji. Naši súčasní hokejisti sa svojimi úspechmi zaslúžili, aby tie majstrovstvá sveta prišli aj ku nám. Aká však generácia a s akým úspechom nás na nich bude reprezentovať ? Na čo nám ale bude niečo také ako národný štadión pre futbal, keď jeho úroveň úspešne klesá na tú moju, nulovú ?
... s cyklistickým štadiónom som sa rozlúčil aj ja. Nie priamo na ňom, horským bicyklom som si na ovál netrúfal, ale na svojej oblúbenej trase cez Železnú studničku aj s medzizastávkou na pivečko (granát žial nemali). Príliš často som sa túto sezónu na bicykel nedostal, takže to nebola bolestivá rozlúčka s cyklosezónou. Odkrútil som si len 332 km a trvalo mi to 16 a pol hodiny čistého času. Priemerne som krútil pedálmi rýchlosťou 20 km/hod, maximálku som pri spúšťaní sa z kopca vytočil na 56,1 km/hod. Naviac som pri tom všetkom spálil takmer 5000 kalórií (alebo kilokalórií ?), vymenil jednu dušu (zadnú), minul malé balenie WD40, stratil zadné svetlo (už mám nové), zvykol si na prilbu a pár krát odignoroval nový zákon zabraňujúci vstupu do lesov. Čo nás čaká o rok ?
Rozvod - 5. október 2007 -
MercedesToto manželstvo (alebo išlo o registrované partnerstvo ?) nemalo ktovie ako dlhú trvácnosť. Daimler a Chrysler sa rozvádzajú. Čo ale teraz s tými bezprízornými dietkami, čo po nich ostali ?
Blog - 5. október 2007 -
Túlaním sa po informačnej diaľnici internetu som našiel aj tento zaujímavý blog. Škoda, že má len jeden príspevok a najmä škoda, že je bez fotiek. Práve vďaka tomu človeku som sa dostal vlani na Lomnický štít.
K prvým dvom dielom videí pridávam tretí, nateraz posledný:
Pochváľte sa - 5. október 2007 -
In vino veritas :-)Kto že už Vás pochváli, ak sa nepochválite sami ? Tak som sa teda za prežitie tohto týždňa pochválil Rulandským bielym, bobuľovým výberom, ročníkom 2006 z Vinárstva Trnovec.
Btw: ... a potom sa mi pochválila, že aj ona už bola v telke. Na Blue Hustler Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Slovensko vs. Maďarsko - 4. október 2007 -
V slovensko-maďarských vzťahoch začínam mať už vážne hokej (a nemyslím tým ten ľadový, odkedy sme raz s Maďarskom v hokeji prehrali, nemám toto porovnanie rád Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)). Maďarský prezident László Sólyom sa nám bez oficiálneho uvedenia špacíruje napr. aj po komárňanskej univerzite, slovenský premiér Róbert Fico má zasa len silnejšie reči než skutky ...
... nemôžu byť konečne slovensko-maďarské vzťahy tak srdečné ako medzi Jozefom Hrdličkom a Gyulom Thürmerom ?
Domáci miláčikovia - 4. október 2007 -
V poslednej dobe sa najpopulárnejším domácim miláčikom stáva Tomanovej pes. Mal by som si zohnať jeho fotku do fotogalérie. Snáď nosí náhubok Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Päťdesiatka - 4. október 2007 -
... čože je to päťdesiatka ...
Spieval by si Sputnik, keby len nepípal a už dávno nezhorel v atmosfére. Dobrá práca, súdruhovia.
Milionárom ... (2. diel) - 4. október 2007 -
milionár :-)... sa stať je tak ľahké, stačí sa prihlásiť v STV, stráviť Ivetinu prítomnosť (kedysi v Štúdiu Kontakt bola super, ale teraz ... asi som dospel Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)) a ...
... radšej naďalej nebudem mať na účte ani floka ...
Pivo - 3. október 2007 -
Pivo na sekeru nedávamZdá sa Vám táto fotka "Pivo na sekeru nedávam" nejaká povedomá ?
Tak spoznajte sve o pivu sto trebate znati.
... poletíme, poletíme ... - 3. október 2007 -
nízkonákladová letecká spoločnosť :-)... Nasadneme do rakety, a za nimi poletíme, poletíme, poletíme, poletíme ...
Opäť zas raz sa budem musieť odporúčať do Prahy na hotline, tak som riešil dopravu. Našťastie, už sa bude dať aj lietať, ak teda nevyletím, tak poletím. A možno aj priletím.
Konečne milionárom ... - 3. október 2007 -
milionár :-)... aj keď len polovičným ...
... aj keď len v utrácaní kreditkou ...
... ale predsa milionárom Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Lomnický štít 2 - 1. október 2007 -
Nedá mi nevrátiť sa opäť k nemu aspoň v myšlienkach - Lomnický štít:
Orol - 1. október 2007 -
Minulý mesiac (len tak medzi nami mu môžeme hovoriť aj september 2007) sa zasa diali divy. Parlamentné prázdniny už našim politikom skončili a robiť niečo rozumné sa im ako vždy nechcelo, tak žili ešte stále v predstave uhorkovej sezóny. Ako nevlastné matky nám hľadali otca národa (je otcom aj ten, kto znásilní ?) a spomenuli si aj na vládnutie dekrétmi, používajúc pri tom všakovaké vyberané slová ...
... výrazne sa však líšiace od tých, ktoré nad Dunajom vložil slovači do úst Samo Chalupka:
Zleteli orly z Tatry, tiahnu na podolia,
ponad vysoké hory, ponad rovné polia;
preleteli cez Du
naj, cez tú šíru vodu,
sadli tam za pomedzím slovenského rodu