Menu
CV
Môj denník Hlody ... (Ch. B. Ch.)
Mini Foto Galérie
Diskusia (kniha návštev)
Komunikačné centrum
Zaujímavé linky
Cestopis - Južná Amerika
Minibottles - zbierka
Chata Mlynčeky
Drevorezba
Kontakt
E-mail: maros@sevcik.sk
ICQ: ICQ Status 309065393
MSN: maros.sevcik@atlas.sk
Obrázok z galérie
Vstúpte
Spriaznené weby
Ikona
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMS.gif”></a>”
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMSt.gif”></a>”
Reklama

ATLANTIS
Profesionálny web hosting s PHP, MySQL, e-mail hosting, registrácia domén

Hlasujte, prosím:
Hlasujte za túto stránku v TOP 100, prosím
Veľké oko :-)
Návštevy doteraz:
Návštevy aktuálne:

Kalendár tvrdí: ... toto sa stalo v 2004. auguste nášho letopočtu ...
Ostávajú hodiny ... - 29. august 2004 -

Važecká jaskyňa... a moja dvojtýždňová dovolenka bude už definitívne v koncoch. Na jej večnú pamiatku aspoň pár fotiek. Tými dnešnými (t.j. budú aj nejaké nové a to možno už zajtra) z Važeckej jaskyne Vám šetrím 60 Sk za vstupné a 100 Sk za foťák :-)

Gurmánsky špíz - 26. august 2004 -
Máte chuť na niečo skutočne vynikajúce ? Doporučujem Gurmánsky špíz. Návod na prípravu:
dopravíte sa na Pltnicu pod Červeným Kláštorom; na pltiach splavíte Dunajec; ak ste lenivý, tak sa z Lesnice autobusom presuniete späť na Červený Kláštor; prejdete sa ku Goralskej reštaurácii u Petríka; správne si vyberiete z jedálneho lístka ... a hodujete (alebo doma na špajli prekladáte kuracinu so sušenými slivkami :-)
fotky pre inšpiráciu sú z cesty, nie z hostiny
Faktická poznámka - 24. august 2004 -
Hurá, super Janko sa vrátil :-)
Fotky - 24. august 2004 -
Relax za notebookom som využil na doplnenie pár fotiek do galérie:
okrem už spomenutých Vysokých Tatier a avizovaného Spišského hradu pribudla aj fotka k alkoholickej zbierke
Parte - 24. august 2004 -
Avia na ceste, hotové nešťastie.
Úprimnú sústrasť
Dovolenka - 24. august 2004 -
Stále si našťastie užívam dovolenky a po troche pridávam do galérie nové fotografie. Pribudlo niečo z Vysokých Tatier, ešte pribudne niečo zo Spišského hradu. A hodne nenápadne sa už pracuje aj na veľkých fotkách.
Všichni jsou už v Mexiku ... - 21. august 2004 -
... buenos dias, já taky jdu ...
Včera (vlastne už dnes ráno) cestou zo Svätého Jakuba sme skonštatovali, že Mexičania asi nepoznajú uhorky. Inak by sa zlatá tequila nepila s pomarančom a škoricou, ale s kvašnými uhorkami a peprom :-)
Doprava ... - 17. august 2004 -
... doľava, dopredu, dozadu, hore, dole ... ale najmä pešo. Spoliehať sa na autobusovú dopravu, napriek tomu že spoj je riadne uvedený v cestovnom poriadku, je zjavne prežitkom. Chceli sme sa dnes dostať z Kežmarku do Tatranskej Kotliny (malo to byť 19 km). Autobus však nešiel, tak sme cestovali do Spišskej Belej, späť do Kežmarku a odtiaľ cez Poprad, Starý Smokovec a Tatranskú Lomnicu do žiadaného cieľa (po 67 kilometroch). Ale aspoň že sme došli. Našťastie Slovensko nie je také veľké :-)
Kšeft - 16. august 2004 -
Nechcete zachovaný takmer veterán - Škodu Octavia z 1962 ? Po skúsenostiach s predajom Mazdy 323 začínam na dovolenke novú kariéru :-)
Let`s the music - 11. august 2004 -
Tonto rok som síce stihol koncert Lucie, „úspešne“ som však pres... (prepásol) koncerty Čechomoru i Zdob si Zdub. Pretrhnem pri Jarkovi Nohavicovi (2. september o 20:00 na nádvorí Bratislavského Hradu) „úspešnú“ šnúru ?
Žatva - 11. august 2004 -
Po roku opäť „zúri“ žatva (obilie ani chlieb ale aj tak lacnejšie nebudú). Kombajny sa z juhozápadu pomalinky (skutočne len hodne pomalinky, ale aspoň pod majákmi) presúvajú na severovýchod. Keď sa ich budete snažiť predbehnúť, nebuďte len nalepení na stredovú čiaru, ale všímajte si aj smerové návestia vpravo. Inak prehliadnete správnu odbočku a čelom vzad urobíte až vo Zvolene :-)
Atény 2004 - 8. august 2004 -
Olympijské hry začnú už za pár dní - síce v piatok trinásteho, ale aj tak verím v ich šťastný priebeh. A aby som mal čerstvé info stále po ruke, k Zaujímavým linkám som si pridal pár aktuálnych športových odkazov.
Dovolenka - 8. august 2004 -
Konečne sa aj mne začína zdovolenkovávať. Okrem mojich klasík - Vysokých Tatier, Slovenského Raja, Pienin, Popradu, Kežmarku a Záľubice si už robím zálusk aj na vystúpenie Lojzovcov v Matejovciach na Matejovských dňoch 21.8. a Letničku, šermiarov a dobýjanie Spišskej Soboty na V. Spišskosobotských dňoch 28.8.
Mier, mier ... - 7. august 2004 -
... veď mierim, len Ty sa stále vrtíš :-)
Byť Peacemakerom nie je žiadna sranda. Ale spomienky na zháňanie brigádnikov do jeho komparzu ma vždy pri repríze pobavia - rovnako ako napríklad:
- efektný útek pancierovým mercedesom v Blave (Viedni) pred starými baworákmi tak, aby sa vtedy ešte polorozsypaný Carlton nedostal do záberu
- odvtedy stále viac a viac rozsypaná poliklinika na Tehelnej, predstavujúca zničenú Grbavicu v Bosne
- hlavná budova Univerzity Komenského, hrajúca povojnové Sarajevo
- či konečne voľný bazén Iuventy
Chvíľka poézie - 7. august 2004 -
Akoby krajina kuriev nemala,
JOJka zrodila v éteri ...
... dcéru. Andrej Braxatoris - Sládkovič prepáči. Ale čo iné si myslieť o hľadaní „dievčaťa za milión“ ?
OkeyLeto - 7. august 2004 -
Dnes som mal byť na OkeyLete. Ale nie som. Tak mi treba. Snáď si Zdob si Zdub nájdem naživo aj niekde inde.
Liek na dlhovekosť - 7. august 2004 -
Nejaký durak nás zasa presviedča o „Felvidéku“ - ľuďmi, ktorí túto oblasť obývajú už po stáročia. Našťastie pre Slovensko zabudol, že stáročných niet - za sebou to už má aj Matuzalem a aj jeden večne živý už dlhodobo býva v mauzóleu.
Plač - 7. august 2004 -
Konečne sa nás oblohe uľútostilo a drobnou búrkou zaplakala nad doterajším neznesiteľne horúcim počasím. Pár hodín sa zasa bude dať dýchať.
Mazda 323 - 4. august 2004 -

Mazda 323 na predajAj Vy mávate občas pocit, že niečo veľmi chcete, ale za ten svet neviete čo ? Napriek tomu nedáte pokoj, kým to nedostanete ? Ak by teda Vaše „chtíče“ dokázala ukojiť kúpa zánovnej Mazdy 323 (1,6i), dajte o sebe vedieť na 0905-296356, alebo aspoň mne. Malá fotogaléria - to aby ste videli, že nekupujete mačku vo vreci :-)

Vianoce - 4. august 2004 -
Ani sa nenazdáme a budú tu opäť. Len nedávno som písal prvé riadky denníka a zrazu je už aj júl minulosťou. Chvíľami mám pocit že každou minútou starneme aspoň o deň.