Menu
CV
Môj denník (blog ?) Hlody ... (Ch. B. Ch.)
Mini Foto Galérie
Diskusia (kniha návštev)
Komunikačné centrum
Zaujímavé linky
Cestopis - Južná Amerika
Minibottles - zbierka
Chata Mlynčeky
Drevorezba
www.sevcik.sk
Starinky
26.9. - Hlody (Ch. B. Ch.) - nové vtipy
21.9. - In vino veritas - nový link (Tokajská spoločnosť Viničky)
18.9. - Minibottles 36 - nová stránka a nové (tequila, absinth, slivovitz, alte zwetschke, vodka) minifľaštičky
18.9. - Minibottles 35 - nová stránka, nové (scotch whisky Bruichladdich, Ben Nevis, Auchentoshan, Dallas Dhu, Royal Lochnagar, Glen Ord; irish whiskey Merry`s; tequila) a preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 26 - nové (absinthe, absenta) a preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 23 - nové (scotch whisky Glenlivet) a preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 22 - nová (kosher Slivovitz) a preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 18 - nová (scotch whisky Highland Park) a preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 12 - nová (scotch whisky Dalmore) a preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 13 - preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 1 - nová (scotch whisky Glenfiddich) a preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 2 - preusporiadané minifľaštičky
18.9. - Minibottles 34 - nové (japonské Nikka whisky) a preusporiadané minifľaštičky
Vyhľadaj
 
Web sevcik.sk
Kontakt
E-mail: maros@sevcik.sk
ICQ: ICQ Status 309065393
MSN: maros.sevcik@atlas.sk
Skype: maros.sevcik
Obrázok z galérie
Vstúpte
Spriaznené weby
Európske ľudové remeslo
www.miniweb.sk
NAJ . Ten NAJsampodivnejší Zhluk Písmeniek v Doméne, Aký Si Len Viete Predstaviť . sk
www.gendzo.sk
Jan K. Myšľanov
Welcome to portal vazan.blogspot.com
SSaM - Sdružení Sběratelů alkoholových Miniatur
Slovenskedovolenky.sk - chaty, chalupy, penzióny, hotely, kúpele
Pieniny & Dunajec - Váš virtuálny sprievodca po regióne
Ikona
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMS.gif”></a>”
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMSt.gif”></a>”
Reklama
ATLANTIS
Profesionálny web hosting s PHP, MySQL, e-mail hosting, registrácia domén

Veľké oko :-)
Návštevy doteraz:
Návštevy aktuálne:
blog
Kalendár tvrdí: ... toto sa (mi) stalo v 2008. septembri nášho letopočtu ...
Tunelovanie :-) - 21. september 2008 -
minibottles Absenta Tunelminibottles Black Absinthe 80 Tunelári všetkých krajín, spojte sa !
 Veď tunelovanie - t.j. zbieranie minifľaštičiek absintu tunel z destilovne Antonio Nadal - je medzi zberateľmi minibottles čin nanajvýš pozitívny Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Miro Tropko ... - 17. september 2008 -
 ... je späť. Hurá. A na Sme bojuje proti Sme.
Fucking weather - 17. september 2008 -
minibottles Suntory whiskyminibottles Nikka whisky Prišla mi na um scéna z filmu Knoflíkáři - kde sa snažia japoncov naučiť nadávať a vysvetliť im vôbec zmysel nedávania. Fucking weather - „vďaka“ tomu si Amíci pre atómovú bombu vybrali iný cieľ, než Kokuru.
 Pre krajinu vychádzajúceho slnka a jej whisky minibottles (Suntory a Nikka) som preskákal aj vrtochy počasia (fucking weather) medzi Blavou, Brnom i Viedňou. Stálo to za to.
Nothing else matters - 12. september 2008 -
 Že by konečne ten Pink Floyd ? Nie, pritvrdíme (ale stále na cimbále):
With or without you - 12. september 2008 -
 Po predchádzajúcej vzorke, pre obrovský úspech (a pre to, že opakovanie je matkou múdrosti), nateraz bez Pink Floyd, ale s ňou ...
Kerner - 12. september 2008 -
 Nad vchodom sa skvel nádherný nápis in vino veritas. V tej vínnej pivnici sme strávili skvelý večer, hneď po pracovno úžasnom dni v penzióne, na terase a bazéne Vinařského dvora „U Mlýnků“. Na riadenej degustácii nálada začínala gradovať. Raz darmo, rýňák, vlašák, rulanda ...
 ... no nie len mňa z bielych vín najväčšmi zaujal Kerner - pre mňa dovtedy chuťovo neznáma odroda. Niečo som si doniesol aj do svojej pivničky - suchý výber z hrozna priamo od domácich (r. 2006) a polosladký výber z hrozna od ich kolegov z Mikrosvín Mikulov (r. 2005). A opustiť Vinařský dvůr „U Mlýnků“ bez ľadového vlašáku (rozumej - ryzlink vlašský, ledové víno a nie nejaký mrazený vlašský šalát Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)), to by bol hriech ...
 ... len tie červené. Alibernet i Cabernet Sauvignon boli vodové, nevýrazné, drsné na jazyku i v dochuti ... čo už. Asi som až príliš zmlsaný našimi skvelými vínami od Petra Podolu.
 Zlatým klincom programu však na Morave môže byť jedine cimbálka (cimbálovka) - aj keď pre väčšinu asi dosť netradične. Ja si vyberám: s ňou (zatiaľ ako ukážka):
 A nabudúce ten Pink Floyd ? Alebo ... ?
Je toto fér ? - 10. september 2008 -
pranier
Každý den připisuji na tento seznam jména lidí, kteří mně serou !... jeden Pomaranč, sa zaľúbil raz ... :-) Číslo 0905 (a nejaké drobné) mám už pomerne dosť dlho. Nie je to s ním zlé, preto si ho nechávam aj naďalej, ale ...
 ... ale s malou zmenou. Pri mojich minimálnych súkromných komunikačných potrebách sa mi zdá nová ponuka trhu maximálne férová. Nie že by ma v Orange Slovensko nejak zásadne nasr...dili, ale mali dosť dlho šancu, ktoré nevyužili, aby mi ponúkli niečo rovnako dobré (z môjho, nie z ich pohľadu) ako teraz Telefónica O2 Slovakia.
 Požiadal som o prenos telefónneho čísla, tak do 25 dní (ja blbec som sa zabudol opýtať, či pracovných či kalendárnych) uvidím (a upočujem Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)) výsledok.
SkiPark MHK - 8. september 2008 -
SkiPark MHK KežmarokSkiPark MHK Kežmarok Tak nám začala hokejová extraliga. Nám (SkiPark MHK Kežmarok) teda už pred oficiálnym začiatkom - ale po výprasku 7:1 v Košiciach nad tým radšej privriem oči. Oficiálny začiatok v Banskej Bystrici už bol lepší - 3 body sú 3 body, veď na ľade nováčika ligy sa iné ani nemá čakať (aj keď ešte nedávno sme boli nováčikom práve my).
Pochrómoval som :-) - 8. september 2008 -
 Tak som si troška pochrómoval systém - stiahol som si nový internetový prehliadač Google Chrome. Až na tie používateľsko-licenčné podmienky vcelku OK pre zobrazenie všetkých „mojich“ 3 web-stránok: http://www.sevcik.sk/ (aj keď chvílinku blblo zobrazovanie ich vlastných google reklám), http://www.elro.sk/ i http://naj.tennajsampodivnejsizhlukpismeniekvdomeneakysilenvietepredstavit.sk/.
 Na 10 výročie existencie Google by som síce od ľudí ako sú Lawrence Edward Page a Sergey Mikhailovich Brin prijal aj niečo viac (aj keď z Google AdSense niečo kvapne), ale veď buďme skromní Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
1000 Sk - 8. september 2008 -
polícia Poznáte Donovaly ? Aspoň z počutia určite. Poznáte Banskú Bystricu ? Ak už nie z Povstania, tak aspoň z počutia určite. A poznáte tú 4-prúdovku nad Banskou Bystricou (ona je to 4-prúdovka v Banskej Bystrici, len začiatok obce je tam na môj vkus dosť divne umiestnený) v smere od Donovál ?
 Nádherne, bez štipky akejkoľvek vnútornej logiky (z pohľadu vodiča), sa tam strieda povolená 60-ka s 80-kou (ako maximálne povolené rýchlosti). Snažil som sa, skutočne som sa snažil (na prípadné upozornenia navigácie na prekročenú maximálnu povolenú rýchlosť vždy reagujem stiahnutím nohy z plynu) byť v limite, ale jednu tú 60-ku (vraj za križovatkou na nehodovom úseku) som prehliadol.
 Som úprimne rád, že som (ch)ujom Hlinkom pomohol ujovi Počiatekovi udržať štátny rozpočet.
Parkovisko :-) - 2. september 2008 -
 Hneď, keď budem (ne)konečne veľký, bohatý a slávny, aj ja si budem parkovať svoj takmer súkromný vrtuľník vo Viedni priamo pri Hofburgu, na Maria-Theresia-Platz Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-) (keď nič iné, aspoň im medzi budovami múzea „vymetiem“ všetok prach).
Parndorf - 1. september 2008 -
Williams - minibottlesAlte Zwetschke - minibottles Prázdniny (s júlom i augustom) sú v háji. Kde sú časy, keď som si toto hovorieval v prvý septembrový deň. Čo už, nejako bolo, nejako bude, aspoň sme mali zmenami v kalendári 4 dni voľna. Padli vhod.
 Zrobili sme si napríklad výlet za čiaru - jeden deň do Parndorfu (väčšina ľudí si odtiaľ vozí relatívne lacné handry, len ja minifľaštičky do zbierky) a ďalší zasa do Viedne (tam zas väčšina ľudí obrezá Francka Jožka prvého i druhého, no a ja zasa minifľaštičky Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)).
 Plodný to bol víkend.