Menu
CV
Môj denník (blog ?) Hlody ... (Ch. B. Ch.)
Mini Foto Galérie
Diskusia (kniha návštev)
Komunikačné centrum
Zaujímavé linky
Cestopis - Južná Amerika
Minibottles - zbierka
Chata Mlynčeky
Drevorezba
www.sevcik.sk
Starinky :-)
27.10. - Hlody (Ch. B. Ch.) - nové vtipy
26.10. - NAJnovší článok („Najdôležitejšie“ udalosti 24. až 43. (cca) týždňa)
11.10. - Minibottles 36 - nové minifľaštičky (tequila, absinth, slivovitz, alte zwetschke, vodka, Jablkovica a Marhuľovica - daroval ovocný liehovar s52)
4.10. - Bojnice 5 - nová stránka a nové fotky
4.10. - Bojnice 4 - nová stránka a nové fotky
4.10. - Bojnice 3 - nová stránka a nové fotky
4.10. - Bojnice 2 - nová stránka a nové fotky
4.10. - Bojnice 1 - nová stránka a nové fotky
4.10. - Bojnice - nová stránka a nové fotky
3.10. - Archív - uzavretý september, načatý október
3.10. - Hlody (Ch. B. Ch.) - uzavretá stránka (september 2008)
3.10. - Denník či blog - uzavretá stránka (september 2008)
3.10. - Denník či blog - nová stránka (október 2008)
Vyhľadaj
 
Web sevcik.sk
Kontakt
E-mail: maros@sevcik.sk
ICQ: ICQ Status 309065393
MSN: maros.sevcik@atlas.sk
Skype: maros.sevcik
Obrázok z galérie
Vstúpte
Spriaznené weby
Európske ľudové remeslo
www.miniweb.sk
NAJ . Ten NAJsampodivnejší Zhluk Písmeniek v Doméne, Aký Si Len Viete Predstaviť . sk
www.gendzo.sk
Jan K. Myšľanov
Welcome to portal vazan.blogspot.com
SSaM - Sdružení Sběratelů alkoholových Miniatur
Slovenskedovolenky.sk - chaty, chalupy, penzióny, hotely, kúpele
Pieniny & Dunajec - Váš virtuálny sprievodca po regióne
Ikona
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMS.gif”></a>”
Kód: <a href=”http://www.sevcik.sk” target=”_blank”><img src=”http://www.sevcik.sk/images/ikonaMSt.gif”></a>”
Reklama
ATLANTIS
Profesionálny web hosting s PHP, MySQL, e-mail hosting, registrácia domén

Veľké oko :-)
Návštevy doteraz:
Návštevy aktuálne:
blog
Kalendár tvrdí: ... toto sa (mi) stalo v 2008. októbri nášho letopočtu ...
Komunikačná konzola - 27. október 2008 -
mazda 323f Hádajte, ktorá z fotiek je z mazdy ? Ide o najlacnejšiu a najefektívnejšiu komunikáciu medzi vodičom a dispečingom monitoringu vozidiel a telematiky.
Vladimir Vysockij - 25. október 2008 -
 ... ja ne ľubľu ...
Ženský hokej - 25. október 2008 -
HK AquaCity ŠKP Poprad Ženský ľadový hokej je u nás (teda najmä na Spiši) v poslednej dobe na riadnom vzostupe. Asi naše ľadové krásky povzbudilo rekordné výťazstvo 82:0 nad Bulharkami.
 Na ľad v Spišskej Novej Vsi dopádlovala skutočne veľká ryba. Elena Kaliská - vodnoslalomárska olympijská víťazka. Poprad však hrá najvyššiu hokejovú ligu. Na ľadovú plochu svojej arény dotiahli - aj keď zatiaľ len na vhadzovanie puku - priamo britskú kráľovnú Alžbetu II.
 Takže baby - do toho !
Marian, Marian ... - 23. október 2008 -
Študentský servis :-) ... keby som Ťa nepoznal, tak dám ruku do ohňa, že tú križovatku si premaľoval Ty (tak, ako sme onehdá maľovali šípky k Študentskému servisu vtedy ešte na Unimákoch) Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Facebook - 11. október 2008 -
 Po dlhodobejšom používaní YouTube som sa pridal aj na Facebook. Nie, že by to niečo podstatné znamenalo, ale pridal som sa.
Kráľova hoľa - 11. október 2008 -
Kráľova hoľa Tento víkend som na Kráľovej holi.
 A keď sa Vám náhodou zdá, že len tak tliacham z tepla domova, máte v podstate pravdu ... ale ja som aj tak na Kráľovej holi Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
 (PS: Čakali ste nebodaj niekto pointu ? Dajte sa vypchať ! Nie všetko má v živote pointu.)
Ovocný liehovar s52 - 11. október 2008 -
Jablkovica - s52Marhuľovica - s52 Zaspala pálenka, pohárik ju budí,
 vstaň pálenka hore, hybaj medzi ľudí.
 Pálenôčka moja, jak Ťa rada pijem,
 keď príde zaplatiť, vera sa ja skryjem.
 Skryjem sa ja skryjem, do hustej vrbiny,
 vera ma nenájdu, čo by čo robili.

 Dostal som skvelý darček do svojej zbierky miniatúrnych fľaštičiek alkoholu - Jablkovicu (malum) a Marhuľovicu (lignum). Darcom je ovocný liehovar s52. Srdečne ďakujem. Nie je to prvý a verím, že ani nie posledný-krát, čo sa takto nad minibottles s ovocným liehovarom s52 stretám. Už od nich vo svojej zbierke mám s vlastnou potlačou (http://minibottles.sevcik.sk/) marhuľovicu, čerešňovicu, višňovicu, broskyňovicu, jahodovicu (btw: tú sme v Záľubici pili z 3-litrovej fľaše), slivovicu, hruškovicu, jablkovicu, ríbezľovocu, ražovicu a vínovicu.
 Tož s s52 na zdravie - veď ako na vysačke na hrdle fliaš stojí:
 Do rúk sa Vám dostáva jedinečný ovocný destilát vynikajúcej kvality a chuti, pripravený z najlepšieho ovocia urodeného na slnečných pláňach Žitného Ostrova. Je pravým ovocným destilátom, pri výrobe ktorého sa používa výlučne čistá voda z artézskych studní.
Garmin - 7. október 2008 -
personálny monitoring - Genetech Dnes som konečne úspešne prepojil navigáciu Garmin (rad 7..) s našou komunikačnou konzolou GT3 (už včera som mal úspech s prepájaním komunikačnej konzoly GT4, t.j. PDA, cez bluetooth). Zajtra ten Garmin skúsim napojiť na elektronický záznamník prevádzky vozidla priamo.
Prenos čísla - 7. október 2008 -
pranier
Každý den připisuji na tento seznam jména lidí, kteří mně serou !mobilná novinka Preniesol som si mobilné telefónne číslo 0905...... z Orange do O2. Nie že by ma Orange definitívne vytočil, ale za tie dlhé roky, čo som u nich bol, si nejak nespomínam na nič zásadné, kvôli čomu by som u nich mal dôvod zostať.
 Samotný prenos čísla mi obaja operátori oznámili na dnes - na 7. októbra. Pôvodná SIM od Orange bola ale neaktívna už od 23:00 predchádzajúceho dňa (zločin a trest ?), v O2 som sa stal aktívnym zákazníkom pod staronovým číslom cca od obeda. Vtipy a aforizmy mi ako SMSky z Orange prichádzajú stále, či prídu aj tie z TatraBanky uvidím zajtra. Moje SMSky normálne odchádzajú. Dáta fungujú pre web, wap i MMS.
 A prvá faktúra ? Nechám sa prekvapiť.
English is easy ... - 7. október 2008 -
 Celé to začalo tak trocha kvôli paradoxu dejín (niečo medzi tzv. zamatovo-nežnou revolúciou) už na základke, pokračovalo na gympli a neopustilo ma to ani na jednej ani na druhej výške. Profesorky sa síce snažili, ale ja som bol stále natvrdlý ako poleno. Ten poleno-systém vo mne ostal, ale aj tak som opätovne vstúpil do tej istej rieky. Opäť chodím na hodiny angličtiny (pre zmenu u nás vo firme). Mojím najnovším kamarátom sa stal Google Prekladač.
 ... a ja som dead Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)
Som chorý ? - 4. október 2008 -
zbierka vášní :-) Pili sme dnes spišskú borovičku - na oslavu - a ona mi nechutila.
 Snáď nie som chorý ?
Bojnický zámok - 4. október 2008 -
Bojnický zámokBojnický zámok v noci Ako by sa dal povýšiť dokonalý víkend na absolútne dokonalý ? Keby pozvanie na Bojnický zámok mohla prijať aj princezná.
 Princezná žiaľ nemohla prísť. Tak sme na Bojnickom zámku hľadali aspoň nejaké dvorné dámy - cez slnečný deň, ale i v tme noci, len tak pri potulkách po okolí i po nádvoriach a aj na Rytierskych dňoch. Našli sme, ale na princeznú nemala žiadna.
Kežmarok vs. extraliga - 4. október 2008 -
web fanklubu MHK Kežmarokweb fanklubu MHK Kežmarok Práve mali dávať v telke extraligový prenos hokeja medzi HK 32 Skalica a SkiPark MHK Kežmarok. Namiesto toho dávajú priamy prenos zápasu medzi mužstvami MHK 32 Liptovský Mikuláš a HK Dukla Trenčín.
 Že by už aj STV 2 pochopila, že na hru našich - na hru SkiPark MHK Kežmarok - sa žiaľ takmer nedá dívať (alebo len za Skalicu nenastúpi Žigo Pálffy) ? No aj tak sa teším, keď prídu kežmarčania konečne aj na ľad Slovanu.
Študentský servis - 4. október 2008 -
 V životopise mám napísané aj čo-to o Študentskom servise, brigádach pre nie len študentov a získavaní penazí prácou (to som ale klesol Ch.B.Ch. = chňavoviny bez chochmesu :-)) všeobecne. Stále sa ešte občas dozviem a pozriem, čo majú nové. Teraz sú to napríklad:
 nové web-stránky - Študentský servis - jednoduchšia cesta k práci
 ja si ale zo zvyku (či zbytočného sentimentu), nechám v náhľadoch tú ich predchádzajúcu vizualizáciu
PageRank - 4. október 2008 -
Links - Marošove stránky Pred pár dňami (relatívne) boli opäť aktualizované hodnoty PageRank na Googli. Odkedy moje stránky a stránky EĽRO padli na hodnotu 2, nejak som na čísla PageRank zanevrel (aj keď dôvody pádu sú mi viac než jasné - taká reklama akú na úvode mám a pochybné resp. žiadne spätné linky na sláve moc nepridajú). Ani toolbarovský text „Informácie o hodnotení PageRank nie sú k dispozícii“ na stránke fotografií a videí z festivalu Európske ľudové remeslo (a to ani z tohtoročného 18. ročníka EĽRO) nepoteší.
 Aspoň že stránky Naj . Ten Najsampodivnejší Zhluk Písmeniek V Doméne, Aký Si Len Viete Predstaviť . Sk stúpli na PR4.
Babie leto - 3. október 2008 -
 Očakával som, že odchodom septembra príde babie leto. Síce babie leto na jeden víkend aj prišlo (že pozdravujem Bojnice), ale najmä prišiel október. Nejak rýchlo tento rok.